previous pauseresume next

اخبار بیمارستان نور و حضرت علی اصغر (ع)

فرم نیازسنجی خرید کتاب

توجه توجه :

کاربر محترم کتابخانه ، از این پس شما می توانید منابع اطلاعاتی مورد نیاز خود (اعم از کتاب فارسی، کتاب لاتین، کتاب الکترونیکی فارسی وکتاب الکترونیکی لاتین ) که در مجموعه کتابخانه موجود نیست را از طریق تکمبل فرم درخواست خرید منابع اطلاعاتی به ایمیل کتابخانه : lib_noor_hospital@yahoo.com ارسال فرمایید تا تقاضای شما در زمان های خرید کتاب مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.


مشاهده
دوشنبه, دى ۲۳, ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
برگزاری کارگاه آموزشی اعتبار سنجی مجلات

کارگاه آموزشی " اعتبار سنجی مجلات " در روز سه شنبه  ۹۸/۰۹/۲۶ در سالن کنفرانس المهدی بیمارستان برای کلیه کارشناسان و کارشناسان ارشد علاقمند به حوزه پژوهش با سخنرانی سرکار خانم قندهاری  برگزار گردید.


مشاهده
چهارشنبه, آذر ۲۷, ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
پنجشنبه های مقاله نویسی

در آذرماه پژوهش با اولین روز " پنجشنبه های مقاله نویسی " در تاریخ  ۹۸/۰۹/۱۴ از این پس هر پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ در فضایی مناسب در محل ساختمان آفرینش - باشگاه پژوهشگران، شما می توانید با همکاری سایر پژوهشگران مقالات خود را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است پیش نویس هایی که در رویداد نوشته شوند از خدمات رایگان ویرایش زبانی نیز بهرمند خواهند شد.

 


مشاهده
شنبه, آذر ۱۶, ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
رویداد کلینیک مقاله در آذرماه پژوهش

 

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران و دانشجویان

با توجه به برگزاری آذرماه پژوهش ، رویدادی با عنوان کلینیک مقاله با هدف ایجاد فرصتی برای اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران و دانشجویان جهت برطرف نمودن نواقص مقالات خود با حضور" سرکار خانم دکتر نسترن ایزدی مود" در  روز دوشنبه ۹۸/۰۹/۱۸ ساعت ۱۳-۱۱ در سالن کنفرانس دکتر وثوق مجتمع آموزشی درمانی و پژوهشی خورشید برگزار می گردد. برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به نشانی http://res.mui.ac.ir/clinic98    مراجعه نمایید.


مشاهده
دوشنبه, آذر ۱۱, ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
آغاز ثبت فعالیت های پژوهشی در سامانه پژوهشیار

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی

سامانه پژوهشیار جهت  ثبت فعالیت های پژوهشی  و فناورانه اعضای محترم هیات علمی دانشگاه، از تاریخ ۹۸/۰۹/۰۴ باز می باشد. جهت اطلاعات بیشتر فایل راهنمای ثبت فعالیت های پژوهشی اعضای هیات علمی در سامانه پژوهشیار را ملاحظه فرمایید.


مشاهده
پنجشنبه, آذر ۷, ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت تحقیقات وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir

 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.