previous pauseresume next

اخبار کتابخانه مدیریت

جدیدترین کتابهای سال ۲۰۲۰ پیرامون بیماری کرونا در قالب الکترونیک

برای استفاده از جدیدترین کتابهای سال ۲۰۲۰ پیرامون بیماری کرونا که در قالب الکترونیک تهیه گردیده است لطفاً اینجا را کلیک فرمایید.


مشاهده
يكشنبه, ارديبهشت ۲۸, ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
ساعات و نحوه ارائه خدمات کتابخانه دانشکده از تاریخ ۹۹/۲/۲۷

با توجه به مصوبه اخیرجلسه هیات رییسه محترم دانشگاه مبنی بر اعلام ساعت کار در حوزه پردیس، بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم کتابخانه دانشکده می رساند که ارائه خدمات کتابخانه از تاریخ مذکور تا اطلاع ثانوی تنها در نوبت صبح   روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۵ انجام می گردد.


مشاهده
يكشنبه, ارديبهشت ۲۸, ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
راه اندازی مرکز اطلاعات Novel Coronavirus Elsevier

 موسسه الزویر (Elsevier) برای بهره مندی متخصصان مراقبت های بهداشتی، محققان پزشکی و عموم مردم،به عنوان یک سیستم بین المللی در زمینه تجزیه و تحلیل اطلاعات، یک مرکز اطلاعاتی Novel Coronavirus را با اطلاعات رایگان به زبان انگلیسی ایجاد کرده است.این مرکز، مطالب مرتبط را از مجلات علوم پزشکی، کتاب ها، متخصصان بالینی و راه حل های اطلاعاتی Elsevier، به همراه منابع سایر ارائه دهندگان اطلاعات و سازمان های مهم بهداشت جمع آوری می کند. همچنین اطلاعاتی که بطور معمول توسط پزشکان و پرستاران استفاده می شود، به علاوه منابعی که به طور خاص برای بیماران و خانواده های آنها طراحی شده است، در دسترس است. تیم Elsevier در چین در حال تهیه یک مرکز اطلاعات مشابه برای وب سایت محلی خود است. این مرکز از ۲۷ ژانویه شروع به فعالیت کرده و توسط گروهی از پزشکان و متخصصان دیگر در Elsevier با جدیدترین اطلاعات تحقیقاتی و مبتنی بر شواهد موجود، بطور مداوم به روز می شود. این سایت همچنین به منابع معتبر دیگر، از جمله مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) و WHO پیوند دارد و همچنین سایت هایی برای سازمان های بهداشتی در کشورهای دیگر مبتلا نیز لیست شده است.

https://www.elsevier.com/connect/coronavirus-information-center


مشاهده
يكشنبه, فروردين ۲۴, ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
ساعات و نحوه ارائه خدمات کتابخانه دانشکده در تبعیت از مصوبات ستاد های کشوری و استانی کرونا

بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم کتابخانه می رساند که از تاریخ ۹۹/۱/۲۳ تا اطلاع ثانوی ساعت فعالیت کتابخانه تنها در نوبت صبح روزهای زوج و از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۴ می باشد. لازم به ذکر است نحوه ارائه خدمات به شرح زیر و به دو صورت حضوری و یا دورکاری از طریق ارسال درخواست به پست الکترونیک کتابخانه به نشانی library@mng.mui.ac.ir و دریافت نتیجه حدااکثر تا ۲۴ ساعت بعد از طریق ایمیل خواهد بود.

خدمات امانت و بازگشت منابع، تسویه حساب و استفاده از سالن مطالعه دیجیتال به صورت حضوری روزهای زوج

خدمات تمدید منابع به صورت حضوری، تلفنی  در روزهای زوج و یا درخواست در نرم افزار کتابخانه

خدمات جستجو و مشاوره اطلاعاتی به صورت دورکاری و ارسال درخواست  به پست الکترونیک کتابخانه و یا به صورت حضوری روزهای چهارشنبه

خدمات علم سنجی به صورت دورکاری و ارسال درخواست  به پست الکترونیک کتابخانه


مشاهده
يكشنبه, فروردين ۲۴, ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest

شرکت مهندسی فرآیدا نماینده رسمی ProQuest به استحضار می رساند که به منظور کمک به محققین برای درک بهتر و دسترسی به جدیدترین اخبار COVID-19، بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest راه اندازی شده است. بانک اطلاعاتی تحقیقات کروناویروس ProQuest، مجموعه ای از مقالات ژورنال ها، Preprints، Conference proceedings، پایان نامه ها و موارد دیگر مربوط به COVID-19 و همچنین سایر ویروس های مرتبط با خانواده کرونا است و پوششی جامع از تحقیقات زمینه ای از بیماری های اپیدمیک و پاندمیک گذشته مانند MERS و SARS را نیز در اختیار محققین قرار می دهد.کاربرانی که به پلتفرم های ProQuest دسترسی دارند می توانند از طریق اینترنت دانشگاه و با کلیک بر روی لینک زیر وارد پایگاه شوند.

https://search.proquest.com/coronavirus

 


مشاهده
يكشنبه, فروردين ۲۴, ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت تحقیقات وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir

 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.