فراخوان جذب مشمولین قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان (طرح) در رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی

 

ردیف

محل مورد نیاز

تعداد مورد نیاز

۱

بیمارستان امین

۱

۲

بیمارستان کاشانی

۱

۳

بیمارستان شهید بهشتی

۱

۴

بیمارستان الزهرا

۱

۵

کتابخانه مؤیدالاطباء

۱

 

توجه...... توجه....... توجه

تقسیم مشمولین طرح صرفاّ بر اساس امتیاز و نوبت ثبت‌نامی که در سامانه برای اولویت اول انتخابی مشاهده می‌شود انجام می‌گیرد. لذا بارگذاری مستندات کلیه موارد امتیاز آور الزامی می‌باشد و در صورت ناقص بودن مدارک، دانشگاه هیچ مسؤولیتی در قبال ثبت نام فرد نخواهد داشت و وضعیت ثبت‌نام این افراد به انصراف تغییر خواهد کرد.

شایان ذکر است علاوه بر موارد پیش‌گفت از امتیاز مصاحبه نیز جهت پذیرش و تقسیم استفاده خواهد شد.

مهم: متقاضیانی که قبلاً در سامانه طرح ثبت‌نام نموده‌اند، در صورتی که بخواهند اولویت‌های خود را تغییر دهند، لازم است مجدداً با کد رهگیری وارد سامانه شده و نسبت به ویرایش و ثبت اطلاعات مورد نظر اقدام نمایند که با این عمل، امتیاز زمان انتظار را از دست می‌دهند ولی در غیر این‌صورت نیاز به ویرایش اطلاعات نیست.

 

*زمان انتظار افراد نیز امتیاز تعلق می‌گیرد.

متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. در صورت عدم رعایت هر یک از بندهای ذیل ثبت نام ایشان لغو و جایگزین به جای ایشان تعیین خواهد شد. در صورت نقص در مدراک ارسالی جهت ثبت نام، مدارک بررسی نخواهد شد و جایگزین به جای ایشان تعیین خواهد شد. در صورت عدم بارگذاری فرم‌های تعهد پس از قبولی در موعد مقرر، جایگزین به جای ایشان معرفی خواهد شد.

 

نکته : جهت آگاهی از وصول اطلاعات فراغت از تحصیل خود از سوی داشگاه محل تحصیل به وزارت بهداشت قبل از ثبت نام اینترنتی در سایت کمیسیون طرح با مراجعه به سایت تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس http://tarh.behdasht.gov.ir/‎ قسمت تأیید فراغت از تحصیل دانش آموختگان را کلیک نموده و با وارد نمودن کد ملی از وصول اطلاعات تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایید. سپس در صورت اعلام فراغت از تحصیل از سوی دانشگاه محل تحصیل به سیستم جامع مدیریت طرح سایت وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام اینترنتی در کمیسیون طرح اقدام نمایید.

*با توجه به محدود بودن سهمیه‌ها و محدودیت‌های موجود، لازم  است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی‌های لازم، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده زیرا پس از اعلام نتایج، در صورت انصراف و یا درخواست جابجایی با توجه به تکمیل فرم تعهد توسط ایشان از شرکت در کمیسیون‌های استان اصفهان محروم خواهند شد.

*امکان جابجایی و  انتقال در طی دوره طرح وجود ندارد.

 

مهم*به خانم‎‌هایی که باردار هستند توصیه می‌شود از آنجا که مراکز واحدها از شروع به کار آنان خودداری می‌نمایند،

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت تحقیقات وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۸۲۴

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir

 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.