previous pauseresume next

اخبار کتابخانه دندانپزشکی

قابل توجه اعضاء هیات علمی ودستیاران دانشکده دندانپزشکی :

۳۰ عنوان مجله از منابع آزمون دانشنامه تخصصي دندانپزشكي سال ۲۰۱۹ میلادی تهیه وجهت بهره برداری دانش پژوهان ودستیاران به مجموعه بخش مجلات وپایان نامه هاکتابخانه دندانپزشکی اضافه گردید.

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور


مشاهده
چهارشنبه, خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
قابل توجه اعضاء هیات علمی ودستیاران –دانشجویان دندانپزشکی:

باعنایت به نیازسنجی ودرخواستهای آموزشی وپژوهشی گروها ی آموزشی  دندانپزشکی وتخصیص بودجه ازطرف مدیریت دانشکده دندانپزشکی ومعاونت تحقیقات وفن آوری دانشگاه  علوم پزشکی اصفهان منابع اطلا عاتی ، کتاب های لاتین ۴۹ عنوان وتعداد ۵۵ نسخه و ۶۲ عنوان کتاب فارسی به تعداد ۱۸۹ نسخه جهت استفاده وبهره وری اعضاء هیات علمی ودستیاران دانشجویان دندانپزشکی ودانش پژوهان از سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب خریداری وبه مجموعه کتابخانه اضافه گردید.


مشاهده
چهارشنبه, خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه۱۳۹۸ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد. بن خرید کتاب برای دانشجویان مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان ۹۰ هزار تومان است و ۶۰ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی تامین خواهد کرد. زمان ثبت نام  بن کارت دانشجویی از روز سه شنبه۲۰ فروردین  تا پایان روز شنبه ۲۴ فروردین است.
دانشجویان برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت‌نام به سایت TIBF.IR   سامانه توزیع بن کارت مراجعه کنند. 


مشاهده
يكشنبه, فروردين ۱۸, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
مبارک بادت این سال وهمه سال

دانش پژوهان  گرامی

در پرتوالطاف ایزد منان ،

نوروز فرخنده بر روزگار خرمتان مبارک

وبهار شوق انگیز برقامت سبزوجودتان شکوفه باران باد

لبتان پرخنده

قلبتان از مهر آکنده

دولتتان پاینده

ونوروزتان فرخنده باد.


مشاهده
سه شنبه, اسفند ۲۸, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
سامانه منبع یاب
سامانه منبع یاب:

انتخاب مجله مناسب جهت انتشار مقاله و اعتبار سنجی مجلات و ده‌ها امکان دیگر تنها با یک کلیک

 سامانه منبع یاب توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با همکاری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی این وزارت تهیه‌شده که ‌ابزار جستجو و دسترسی به اطلاعات بیش از ۸۰ هزار عنوان مجله (۴۳۰۷۵)، کتاب (۳۹۰۹۲) و راهنمای علوم پزشکی (۳۴۲) است. در این سامانه به‌راحتی می‌توانید به مجلات، فایل‌های آموزشی، تصاویر و کتاب‌های رشته خود دسترسی و مجله مناسب برای انتشار مقالات خود را پیدا کنید.

 امروزه نمایه‌نامه‌های مختلفی از جمله نمایه Web of Science, Scopus, PubMed و … وجود دارند، فهمیدن اینکه یک مجله در کدام‌یک از این نمایه‌ها قرار دارد و وضعیت مجله از نظر شاخص‌های علم‌سنجی چگونه است فرایند سخت و وقت‌گیری است، اما با استفاده از این سامانه به آدرس http://rsf.research.ac.ir/‎ و تنها با وارد کردن نام مجله در باکس جستجو، شما به‌راحتی می‌توانید وضعیت مجله را مشاهده و شاخص‌های علم‌سنجی آن را بررسی کنید


مشاهده
دوشنبه, اسفند ۲۷, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت تحقیقات وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir

 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۱ کاربر آنلاین است.

  • lib-beheshti