اخبار

فهرست منابع وجینی
نمایش کتب وجینی کتابخانه موید الاطباء از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۳/۸ به مدت یک ماه در محل کتابخانه دایر می باشد ! لیست کتب وجینی
مشاهده
چهارشنبه, خرداد ۹, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
دسترسی آزمایشی به مجموعه CLINICAL KEY
دسترسی آزمایشی به بخش جدید منابع آموزشی دانشجویی مجموعه Clinical key medical education  که شامل حدود ۲۰۰ عنوان کتاب مرجع، ۸۰۰ عنوان فیلم آموزشی و ۸۵۰۰۰ تصویر است ، از تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲۸ از طریق آدرس Http://www.clinicalkey.com/medad  فراهم شده است. به منظور استفاده از این مجوعه در داخل دانشگاه ابتدا Login شوید و پس از دریافت نام کاربری و رمزعبور نسبت به ورود به سایت اقدام فرمایید !
مشاهده
شنبه, ارديبهشت ۱۵, ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امسال نیز چون سالهای گذشته در نمایشگاه مصلی امام خمینی تهران در روزهای ۱۲ الی ۲۲ اردیبهشت برگزار می گردد!
مشاهده
يكشنبه, ارديبهشت ۲, ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
برگزاری کارگاه آموزشی
کارگاه آموزشی جستجو در منابع اطلاعاتی ، در تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری جهت دانشجویان ، اعضای هیات علمی و پژوهشگران در مرکز کتابخانه موید الاطباء برگزار گردید!
مشاهده
يكشنبه, اسفند ۲۰, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
کارگاه آموزشی CK
کارگاه آموزشی Clinical key  ، روز ۶ اسفند ماه ، جهت آشنایی کتابداران دانشگاه و مراکز آموزشی درمانی ،در کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی موید الاطباء برگزار گردید.
مشاهده
دوشنبه, اسفند ۷, ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
دسترسی به مجوعه مجلات Emerald
قابل توجه اعضاء محترم هیات علمی ، پژوهشگران و دانشجویان!  دسترسی آزمایشی به مجموعه مجلات ناشر Emerald  از طریق آدرس Http://www.emeraldinsight.com  و یا لینک کتابخانه دیجیتال به مدت سه ماه فراهم شده است . Emerald  ناشر بیش از ۴۰۰ عنوان مجله در موضوعات مختلف می باشد .
مشاهده
دوشنبه, آذر ۱۳, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
کارگاه آموزشی فرآیند یکسان سازی خدمات کتابخانه ها
کارگاههای آشنایی با شیوه های عضویت و تسویه حساب در نرم افزار آذرسا ، همچنین شیوه های نیاز سنجی و انتخاب منابع علمی در آذر ماه امسال در کتابخانه موید الاطباء برگزار گردید.
مشاهده
يكشنبه, آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
دسترسی آزمایشی به مجموعه JAMA
توجه ! دسترسی آزمایشی کاربران دانشگاه  به مجموعه JAMA به مدت ۳ ماه فراهم شده است. این مجوعه شامل ۱۲ عنوان مجله در موضوعات مختلف از جمله علوم بالینی پزشکی می باشد . علاوه بر این مجوعه Jama Network دربرگیرنده فیلم ها و فایل های آموزشی و منابع آموزش مداوم نیز می باشد .Https://jamanetwork.com
مشاهده
يكشنبه, آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
سامانه منبع یاب
قابل توجه اعضاء محترم هیات علمی پژوهشگران و دانشجویان! سامانه منبع یاب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی رونمایی شد ! در این سامانه می توان به بیش از ۸۰۰۰۰ عنوان مجله ، کتاب ، راهنما و سایر منابع علمی پزشکی دسترسی پیدا کرد. همچنین بررسی شاخص علم سنجی مجلات به همراه رتبه بندی آنها ، ناشر و پایگاه نمایه کننده قابل جستجو است.برای استفاده از این سامانه به نشانی http://rsf.research.ac.ir مراجعه فرمایید !
مشاهده
يكشنبه, آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
دسترسی به مجوعه Pathway studio
قابل توجه اعضاء محترم هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان ! از هم اکنون دسترسی Trial این دانشگاه به مجموعه  Pathway Studioبه مدت ۳ ماه فراهم شده است. این مجموعه یک ابزار بیوانفورماتیک با تکنولوژی خوانش ماشینی و داده کاوی است که به منظور استخراج اطلاعات مرتبط با ساختارهای بیومدیکال نظیر پروتیئن ها، مولکول های کوچک، بیماری ها، پروسه درون سلولی، سلول ها، درمان ها از متن مقالات پابمد و میلیون ها مقاله دیگر از بیش از ۱۰۰۰۰ عنوان مجله طراحی شده است. Pathway Studio امکان تحلیل اطلاعات مربوط به واکنش های سلولی، فعل و انفعالات پروتئینی و متابولیسمی را با تصویرسازی مکانیسم بیماری¬ها و پروسه های بیولوژیکی میسر می سازد .htpp://pathwaystudio.com فایل راهنما
مشاهده
شنبه, آذر ۱۱, ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت پژوهش وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir