اخباربیمارستان امام موسی کاظم (ع)

دسترسی به صفحه وب کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی بیمارستان امام موسی کاظم(ع) و کتابخانه دیجیتال دانشگاه از طریق صفحه وب بیمارستان
 جهت اطلاع از خدمات کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی بیمارستان امام موسی کاظم(ع) لینک به صفحه وب کتابخانه بیمارستان و کتابخانه دیجیتال در وب سایت مرکز آموزشی امام موسی کاظم(ع) به آدرس  http://savaneh.mui.ac.ir قابل دسترسی است.
مشاهده
چهارشنبه, بهمن ۱۰, ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
در دسترس قرار گرفتن الکترونیکی کتب ۲۰۱۹
به اطلاع  اعضای محترم هیات علمی ، دستیاران تخصصی و فوق تخصصی،  پژوهشگران، کادر درمان و پرسنل مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) می رساند برای دسترسی به کتب ۲۰۱۹  به صورت الکترونیکی و در قالب  full text   به آدرس زیر مراجعه فرمایید : http://rsf.research.ac.ir/2019
مشاهده
يكشنبه, بهمن ۷, ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
تغییر آدرس وب سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
قابل توجه پزشکان، پژوهشگران، پرستاران و کادر درمان و پرسنل مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) جهت دسترسی به وب سایت کتابخانه مرکزی دانشگاه به آدرس http://centlib.mui.ac.ir مراجعه نمایید.
مشاهده
شنبه, بهمن ۶, ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
راه اندازی وب سایت کتابخانه دیجیتال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
با عنایت به برنامه عملیاتی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ،وب سایت کتابخانه دیجیتال دانشگاه به آدرسhttp://diglib.mui.ac.ir راه اندازی شد. تولید علم و پیشرفت کشور در گرو مطالعه و تحقیق است و یکی از ابزارهای جدید برای دسترسی به فناوری های روز در زمینه مطالعه و کتابخوانی، ایجاد کتابخانه های دیجیتال به معنای واقعی آن است تا بتوانیم زمینه رشد و پیشرفت جامعه خود را از هر لحاظ تامین کنیم.
مشاهده
يكشنبه, دى ۳۰, ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
بازدید معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه از کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)
سرکار خانم دکتر حق جوی جوانمرد معاون محترم تحقیقات و فن آوری دانشگاه به همراه دکتر ربانی ضمن بازدید از کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی پزشکی بیمارستان امام موسی کاظم(ع) در روند فعالیت های انجام شده و نیازهای این واحد قرار گرفتند. در این بازدید که با حضور جناب آقای دکتر عابدینی ریاست محترم بیمارستان و جناب آقای مهندس طاهریان مدیریت محترم بیمارستان برگزار گردید، خانم دکتر جوانمرد حق جوی در خصوص تجهیز کتابخانه و به روز رسانی کتب این واحد نکاتی را بیان داشتند.
مشاهده
پنجشنبه, دى ۲۷, ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
اطلاعیه
اطلاعیه قابل توجه اعضای هیات علمی، پزشکان ، پرستاران و دانشجویان گرامی کتاب های جدید جهت دسترسی آماده گردیده است شما عزیزان می توانید با توجه به بخش تازه های کتاب جهت استفاده از منابع مورد نیاز به کتابخانه مراجعه نمایید. برگزاری کارگاه های آموزشی با توجه به راه اندازی بخش های اطلاع رسانی پزشکی، کارگاه های آموزشی خدمات  کتابخانه و پایگاه های اطلاعاتی به صورت انفرادی و گروهی در مکان مذکور برگزار می گردد. جهت اطلاعات بیشتر به کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی پزشکی بیمارستان مراجعه کنید.
مشاهده
يكشنبه, دى ۹, ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت تحقیقات وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir

 

کاربران آنلاین

هم‌اکنون ۰ کاربر آنلاین هستند.