کتابخانه تخصصی و مرجع مویدالاطباء در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گشایش یافت

روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه همزمان با روز معلم، کتابخانه تخصصی و مرجع مویدالاطباء در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین و اساتید دانشگاه افتتاح شد.

 

دکتر اصغری رییس دانشگاه در مراسم افتتاح کتابخانه تخصصی و مرجع با نام مؤید الاطباء در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز بزرگداشت مقام معلم اظهار داشت: با افتتاح این کتابخانه و سالن مطالعه فضای مناسبی برای دانشجویان فراهم شده تا به اطلاعات دسترسی بهتری داشته باشند و اقدامات بهتری انجام دهند.

رئیس دانشگاه افزود: این پروژه در زمان محدود و برای مخزن کتاب و سالن مطالعه تأسیس شده که نیازمند توسعه است که دسترسی به اینترنت، منابع اطاعاتی و دیتابیس‌ها در شأن دانشجویان باشد.

در ادامه دکتر نعمت‌بخش، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تصریح کرد: ارتقای سیستم اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌ای دانشگاه بر همه ما فرض است و اگر به این مسأله عنایت نداشته باشیم، هر کار دیگری انجام دهیم ضرر کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: تأسیس این کتابخانه حداقل کاری است که می‌شد انجام داد؛ امیدوارم این شروعی باشد بر اینکه قبل از ساخت هر ساختمانی جای کتاب را در آن در نظر بگیریم.

لازم به ذکر است این کتابخانه با مساحت ۲۶۰۰ متر مربع، در سه طبقه شامل؛ طبقه همکف: بخش مخزن و بخش فنی،  طبقه اول: مرکز اطلاع رسانی وسالن مطالعه بانوان با نام شهیدان دکتر منیژه گرایش نژاد و عزت نیک روش و در طبقه دوم: مرکز اطلاع رسانی و سالن مطالعه آقایان تحت عنوان شهید دکتر محمدباقر کوشا در دسترس علاقه مندان می باشد.

گفتنی است در این مراسم از خانواده شهیدان دکتر منیژه گرایش نژاد و عزت نیک روش تجلیل شد.

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت پژوهش وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir