اخبار دانشکده مدیریت

دسترسی رایگان به کتاب ها، مقالات علمی ISI و منابع معتبر علمی از طریق مراجعه به www.libdl.ir 

با توجه به موافقت و مساعدت دبیر محترم کنسرسیوم تامین منابع الکترونیک وزارت بهداشت، امکان استفاده از منابع ناشر Emerald به صورت آزمایشی برای محققان، اساتید و دانشجویان دانشکده های علوم پزشکی کشور فراهم شده است. برای دسترسی به منابع این ناشر اینجا را کلیک کنید.

عطف به نامه مورخ ۹۵/۹/۲۸ ریاست محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، امکان دسترسی آزمایشی(trial) به مجلات ناشر BMJ:British Medical Journals به مدت ۳ ماه برای اعضای دانشگاه فراهم شده است. برای دسترسی به منابع این ناشر اینجا را کلیک کنید.

نشریه علمی پژوهشی IJISM: International Journal of Information Science and Management به زبان انگلیسی و نمایه شده در پایگاه های ISC, Scopus,Ebsco,Elsevier, RICeSTآماده دریافت مقالات اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت انجام فرایند داوری و انتشار می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

کتابخانه دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی در سال ۱۳۷۲،  همزمان با شروع فعالیت آموزشی دانشکده با مجموعه ای بالغ بر۲۰۰۰جلد کتاب در کنار بیمارستان شهید صدوقی واقع در خیابان بزرگمهر تاسیس گردید و بعد از آن نیز به دلیل نیاز به فضای بیشتر به ترتیب به بیمارستان امین و ستاد مرکزی دانشگاه منتقل گردید. بالاخره از سال ۱۳۷۵الی تابستان ۱۳۸۴در طبقه سوم دانشکده بهداشت مستقر شد. سرانجام با تکمیل ساختمان جدید الاحداث دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی کتابخانه مدیریت نیز به محل دائمی خود منتقل گردید. فضای فیزیکی کتابخانه در مجموعه کنونی بالغ بر ۵۵۰ متر مربع می باشد.

 

آمار منابع موجود

 

منابع عنوان نسخه

 

کتب فارسی
۷۴۱۷ ۱۵۶۰۷
کتب لاتین ۱۸۳۹ ۲۸۴۴
پایان نامه ۱۲۶ ۱۳۱
طرح های تحقیقاتی ۴۰۳ ۴۰۳
لوح فشرده ۵۰۷ ۵۲۷
     

بروزرسانی اطلاعات ۹۵/۱۱/۱۶

ارتباط باما

آدرس : اصفهان- دروازه شیراز -خیابان هزارجریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان -معاونت پژوهش وفناوری --تلفن: ۳۷۹۲۳۰۷۳- فاکس:۳۷۹۲۳۰۷۳

Isfahan University Of Medical Sciences , Isfahan, Iran

E-mail: centlib@lib.mui.ac.ir